Ryzyko ciąży pe pettingu i po okresie

W okolicach moich dni plodych uprawialismy z moim facetem petting. Ja byłam w majtkach i legginsach. Jego płyn z członka wydostal się na mój brzuch. Wytarlismy go. Jakąś godzinę później brałam prysznic ( wczesniej jeszcze byłam na świeżym powietrzu, nie wiem czy temperatura ma jakiś wpływ). Wiadomo, starałam sie umyć tak żeby najpierw oczyścić brzuch a potem umyć resztę ciała. Okresu dostalam normalnie chociaż był mniej bolesny. Jest prawdopodobienstwo zajcia w ciążę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest znikoma.