Ryzyko ciąży po dotykaniu się w ubraniach i wycieku preejakulatu

Witam panstwa.Nurtuje mnie sprawa mianowicie jezeli maz sie podnieci stanal mu czlonek i byl wilgotny ze na pizamie byly mokre plamy tzn. ze byl ten plyn i przeszedl na spodenki od pizamy tak? a potem mnie przytulal z przodu i z tylu jezeli by dotknal mnie w miejsca czy jest ryzyko ciazy a dodam ze oboje jestesmy ubrani w pizamy .Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Praktycznie w takim przypadku nie ma ryzyka ciąży.
Pozdrawiam