Ryzyko ciąży po kilkakrotnym włożeniu penisa do pochwy

Chlopak wsadził kilka razy swojego penisa dosłownie kilka sekund nie miał wytrysku ani nie wytwarza wogole preejakulatu na wszelki wypadek wytarł penisa były to moje dni niepłodne, jakie jest ryzyko ciąży?

Milena Lubowicz

Myślę, że nie można mieć pewności, że plemników tam jednak nie było, więc jakieś prawdopodobieństwo ciąży jest, chociaż raczej niewielkie.
Pozdrawiam