Ryzyko ciąży po kontakcie z zawartością prezerwatywy

jezeli bede miala kontakt z prezerwatywa i jej zawartoscia, po jakims czasie od wyrzucenia jej do kosza.. to czy istnieje mozliwosc ze idaczaraz po tym zdarzeniu do toalety moge przeniesc plemniki zdolne do zaplodnienia w okolice intymne i zajsc w ciaze? slyszalam ze w prezerwatywie plemniki traca zdolnosc poruszania do pol godz po wytrysku czy to sie zgadza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to zależne od tego z jaką prezerwatywy mamy do czynienia. Szansa taka istnieje choć nie jest zbyt duża.