Ryzyko ciąży po kontakcie ze spermą w 24 dniu cyklu

Witam, Podczas stosunku niewielka ilość spermy dostała się przy wejście do pochwy, 24dc, owulacja dwa dni wcześniej. Jakie jest ryzyko ciązy? Czy mogę wziąć tabletkę PO - mam zapalenie przydatków, przyjmuję sumamed, z usg: endometrium 1,3 mm. Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest bardzo prawdopodobna. Wspomniana tabletka jest potrzeba o ile nie chce Pani aby doszło do zapłodnienia.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon