Ryzyko ciąży po krótkim stosunku bez wytrysku po odstawieniu plastrów Evra

Trzy dni temu w Piątek, odkleiłam drugi plaster evra, Dwa dni po odklejeniu plastra, w niedzielę uprawiałam z chłopakiem petting (był we mnie przez kilka sekund), wytrysk był na zewnątrz, z dala od pochwy. Dziś dostałam bólu brzucha i krwawienie, myślę, że to reakcja na odstawienie Evry, ale czy istnieje duże ryzyko zajścia w ciąże, przez członka, który był we mnie kilka sekund, bez wytrysku w pochwie? (Wiem, że po ostawieniu antykoncepcji płodność powraca już w kolejny dzień). Z góry dziękuję.

Milena Lubowicz

W opisanej sytuacji szansa na ciążę jest niewielka, ale około 14 dni po stosunku można wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam