Ryzyko ciąży po pettingu i dotknięciu dłoni podczas stymulacji członka

Ja i mój chłopak uprawialiśmy peeting. Kiedy masowałam jego członka, on wsadził rękę i dotknął mojej dłoni. Oczywiście członek był suchy, nie było jeszcze wytrysku, był tylko preejakulat na samym czubku, ale moja dłoń go zasłaniała i większość członka. Gdy wyciągnął rękę, przejechał nią jeszcze po moim brzuchu, wsadził w moje spodnie a potem do pochwy. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Było to 25.10 i był to mój ostatni dzień okresu. Trwał 6 dni, a mój cykl trwa powyżej 25 dni.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie zachowanie można zaliczyć do zachowań ryzykownych. Nie mogę wykluczyć ciąży.