Ryzyko ciąży po pettingu i mdłości

Dzień dobry. Mam pewien problem. Pieściłam się z moim facetem, gdy jego sperma wylądowała na moim brzuchu. Czy jest możliwe, że spłynęła i mogę być w ciąży? Od trzech dni mam mdłości. Na bieliźnie pojawiły się białe ślady z czerwonymi niteczkami, a mineło dopiero 3 dni.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest bardzo mała, choć oczywiście nie mogę jej wykluczyć. Proponuję wykonanie testu ciążowego.