Ryzyko ciąży po pettingu i wycieraniu preejakulatu

Witam, wczoraj z dziewczyna uprawialismy peeting,wkladalem jej palce. Z podniecenia z mojego penisa, wyplynal preejakulat(Zaznaczam że przed tym nie miałem wytrysku). Wytarłem go ręką przez bluzkę. Nie jestem pewny czy tą reką którą jej wkladalem, ale na pewno nie tymi palcami. Po kilku-kilkunastu minutach włożyłem jej palce. Palce były suche i nie było na nich ani mm preejakulatu. Czy może ona zajść w ciążę?

Milena Lubowicz

Plemniki giną prawie od razu na powietrzu, także nie ma możliwości zapłodnienia.
Pozdrawiam