Ryzyko ciąży po pettingu pomimo negatywnego testy ciążowego i badania ginekologicznego

Czy uprawiając petting z chłopakiem ok. 10 listopada (później się rozstaliśmy), robiąc test ciążowy ok 5 grudnia (wyszedł negatywny) i będąc na badniau ginekologicznym 9 stycznia (lekarz stwierdził, że macica jest normalnych rozmiarów- badanie wziernikiem)- mogę być w ciąży? Dzięuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciążę można wykluczyć w tej sytuacji.