Ryzyko ciąży po pettingu w 18 dniu cyklu

Witam serdecznie. w 15 dc mnie i chłopaka poniosło. Doszło u niego do wytrysku. Potem ręką brudną z nasienia dotykał mnie. Pośladków przez majtki oraz nogi, piersi,, brzucha(na gołe ciało) Nie dotykał pochwy. Pytanie brzmi czy z tych miejsc nasienie mogło przejśc do pochwy? czy jeśli przez ubranie sie ocieralismy (ja w spodniach on tez) i miał nasienie w majtkach to czy jest ryyzko ciązy? Dodam też, że poszłam się potem myć. najpieerw posladki,a potem pochwy.Miedzy tym myciem nie opłukalam rak

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji szanse na ciążę są dość niskie. Oczywiście istnieje hipotetyczne ryzyko lecz jest ono znikome.