Ryzyko ciąży po pieszczotach palcem

Nie daje mi ta myśl spokoju, ciągle wydaje mi się, że jestem w ciąży.
Najpierw ja z chłopakiem ocieraliśmy się o siebie, potem ja mu robiłam dobrze ręką. On mówi, że nie miał wtedy wytrysku, lecz było dużo jakiegoś płynu. Wydaje mi się także, że dotknął się tam kilka razy jak był bez majtek, a wcześniej dotykał swoje mokre kalesony.
Robił mi kilkakrotnie palcówkę. Wydaje mi się, że miałam wtedy dni płodne.
Czy mogło dojść przez takie coś do ciąży? On mi to wybija z głowy, lecz ja mam ciągłe wątpliwości.
Proszę o szybką odp., bo umieram.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Na podstawie Pani opisu zajście w ciążę można powiedzieć, jest nieprawdopodobne. Ale w razie dalszych wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy, które rozwieje ewentualne wątpliwości ostatecznie.

Serdecznie pozdrawiam!