Ryzyko ciąży po plamieniu

Dzień dobry chciałam zapytać czy mogłam zajść w ciąże w drugim i w trzecim dniu po plamieniu. Proszę o pilny kontakt

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje taka możliwość by zajść w ciążę w dniach następujących po plamieniu. Oczywiście, rozumiem iż ma Pani na myśli plamienie menstruacyjne. Ważne jest także czy Pani cykle są regularne i ile trwają.