Ryzyko ciąży po płytkiej penetracji

Mam do Was pytanie Moj chlopak wsadzil mi penisa tyle tylko ze nie sposcil sie zrobil to 1 raz.. Okres spóźnia mi sie kilka dni i jak zawsze przed nim mam wieksze piersi.. ob. dziwnie wieksze.. proszę o pomoc czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez wykonania testów ciążowych nie mogę wykluczyć ciąży w tym przypadku gdyż taka penetracja może predysponować do zapłodnienia.