Ryzyko ciąży po pominięciu ostatniej tabletki antykoncepcyjnej

Witam. W niedzielę 13 nie wzięłam ostatniej tabletki. W czwartek 17 dostałam krwawienie to było 4 dni po odstawieniu. Stosunek był 21 października i nie zaczęłam nowego opakowania. I wczoraj był seks i dzisiaj. Czy jest duże ryzyko ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przy braku przyjęcia nowego opakowania szansa na ciążę jest duża.