Ryzyko ciąży po przytulaniu się z chłopakiem

Witam, mam problem, ponieważ nie wiem czy jestem w ciąży. Ze dwa tygodnie temu bawiłam się ze swoim chłopakiem. Miał mokro w bokserkach a ja byłam naga. Później położył się na mnie i wykonywał ruchy jak podczas stosunku. Czy mogłam zajść w ciążę? Od tamtego czasu mam suchą pochwę, mam nudności i boli mnie brzuch jakbym miała dostać okres, a on spóźnia mi się 3 dni. Pomocy;((

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! W sytuacjach takich jak opisana przez Panią ciążę zdarzają się niezmiernie rzadko. Objawy zbliżającej się miesiączki i wczesnej ciąży są często nie do odróżnienia. Proszę więc się nie denerwować i spokojnie oczekiwać na krwawienie menstruacyjne. Jeśli w najbliższym czasie nie pojawi się ono może Pani wykonać domowy test ciążowy. Pozdrawiam serdecznie!