Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko ciąży po seksie analnym

Uprawiałam seks analny w czasie dni płodnych. Facet miał wytrysk we mnie, gdy leżałam na plecach, potem wstałam, oddałam mocz i weszłam pod prysznic. Jakiś czas potem (może nawet godzina) poczułam, jakbym "puściła bąka", jednak poczułam wilgoć w majtkach. Na wkładce higienicznej był brązowawy płyn o brzydkim zapachu.Zmieniłam bieliznę i wkładkę,ale to się powtórzyło w autobusie.Czy na wkładce mogła być sperma i czy może dojść do zapłodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Tak może być sperma - ponieważ doszło do wytrysku wewnątrz. O ryzyku zapłodnienia też nie można kategorycznie powiedzieć, że nie istnieje ale sytuacja taka jest bardzo teoretyczna i raczej nie ma możliwości zapłodnienia.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Jeśli nie było zabezpieczenia w czasie seksu zawsze istniej prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Wskazane wykonanie testu ciążowego.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy