Ryzyko ciąży po stosunkach w prezerwatywach

Witam w tym miesiacu kochalam sie z moim chlopakiem 3 razy za kazdym razem po stosunku sprawdzalismy czy prezerwatywa nie pekla zawiazujac ja sciskajac w celu sprawdzenia czy nie nastapil zaden wyciek spermy ale nigdy nie zauwazylismy nic niepokojacego czy jest duza szansa ze jestem w ciazy ?

Milena Lubowicz

Prezerwatywa przy prawidłowym stosowaniu ma 98% skuteczności, także ochrona antykoncepcyjna jest wysoka.
Pozdrawiam