Ryzyko ciąży po stosunku analnym bez prezerwatywy

Współżyłam że swoim partnerem analnie. Przypierwszej próbie wejścia w odbyt penis zsuną się do pochwy wszedł około 3-4 cm. Szybko wyjęłam go, potem stosunek odbywał się bez problemów tzn tylko analnie i bez pomylenia otworów. Robiliśmy to bez prezerwatywy, dodam, że nie wytrysk był na zewnątrz tzn ani w odbycie ani w pochwie. po stosunku wytarałam wszystko dokładnie. dni płodne bede miała za ok 2 dni. czy istnieje możliwość zajcia w ciąze w takim przypadku?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, choć nie można tego wykluczyć gdyż był kontakt penisa z pochwy.