Ryzyko ciąży po stosunku bez wytrysku i po zażyciu tabletki 72h po

Witam.Wcześniej zadałem pytanie, lecz nie dostałem dokładnej odpowiedzi.Otóż wczoraj kochałem się z moją dziewczyną niestety bez zabezpieczenia.Byłem mocno upojony alkoholem i kochałem się bez zabezpieczenia, trwało to około minuty może dwóch.Nie doszło do wytrysku, orgazmu w trakcie tak krótkiego stosunku.Dzisiaj moja dziewczyna wzieła tabletke Escapelle, cykl miesiączki ma nieregularny waha się od 24-32dni.Ostatni raz miesiączka była 16 lub17 Paź Czy szansa na ciążę w tym przypadku jest duża?

Milena Lubowicz

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie, np. procentowo jaka jest szansa na zapłodnienie. W preejakulacie znajdują się plemniki no i nie można określić w której fazie cyklu była dziewczyna ze względu na ich nieregularność. Skuteczność tabletki escapelle zależy od tego, w której godzinie po stosunku zostanie przyjęta. Także szansa na zapłodnienie istnieje, chociaż pewnie nie jest bardzo duża, ze względu na zastosowaną tabletkę oraz braku wytrysku.
Pozdrawiam