Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym bez zabezpieczenia przy PCOS

Mam pytanie mianowicie takie że mam PCOS, nigdy nie miałam regularnych miesiaczek i ie moge obliczyc dni plodnych i bezplodnych. biore duphaston i estrofen, jestem ok 8 dnia przed okresem (wiem kiedy dostane bo dostaje po lekach) kochalam sie z chlopakiem bez zabezpiecznia, ale nie doszlo do wytrysku we mnie natomiast mialam go na brzuchu, i na narzadach plciowych, stosunek byl przerywany bez zabezpieczenia jak mowilam, czy jest ryzyko ze moge zajsc w ciaze? pozdrawiam i z gory dziekuje.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie chroni przed ciążą więc ryzyko takie istnieje.