Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym z prezerwatywą

No to tak. robiłam to z chłopakiem.. z prezerwatywą. w dodatku był to stosunek przerywany. DOstałam okresu z opóżnieniem 7 dniu.. (bralam antybiotyki).. Nie było wytrysku i była prezerwatywa. od tego czasu minęło już 4 tygodnie. martwie się .. ponieważ chyba lekko urósl mi brzuch.. ale nie mam jeszcze jakiś znacznych objawów. mogę byc w ciąży ?

Magdalena StusiĹska

Jezeli dostała Pani okres- wyklucza to raczej ciążę. Dla pewności można wykonać test ciążowy.