Ryzyko ciąży po stosunku z prezerwatywą podczas stosowania trzeciego opakowania Ovulastanu

Witam. W 2 dobie 3 opakowania tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan, które biorę od poczatku regularnie i z zaleceniami, uprawialam z partnerem seks stosując dodatkowo prezerwatywe i stosunek przerywany. Czy w tej sytuacji powinnam obawiać się ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o ciążę.