Ryzyko ciąży po wspólnym prysznicu

Witam, uprawiałam petting ze swoim chłopakiem w dni płodne, też w dzień owulacji. Petting polegał na wspólnym prysznicu, ale nie było stosunku, nie było też wytrysku on stał za mną i ocierał członka o moja pupę, schodziliśmy w takiej pozycji też do dołu (tak jak w tańcu też), zostało mi 4 dni do spodziewanej miesiączki, a martwią mnie takie objawy jak: od 3 dni mam mdłości, utrzymują si rano albo przez cały dzień. Czy możliwe żeby były tak wcześnie?? Poza tym miałam za 2 zawroty głowy ale to chyba bardziej subiektywnie, mam nabrzmiałe piersi. Czy możliwa jest ciąża??

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Bardzo trudno byłoby w ten sposób doprowadzić do zapłodnienia. Nudności czasem pojawiają się już w drugim tygodniu po zapłodnieniu, ale zdarza się to rzadko. Najprawdopodobniej, nabrzmiałe piersi zwiastują zbliżającą się miesiączkę a nudności wynikają ze stresu związanego z ciążą. Pozdrawiam!