Ryzyko ciąży po wytarciu palca ze spermy i włożeniu do pochwy

Witam, chociaż tego typu pytań jest pełno chciałem opierając się na moim przykładzie upewnić się. Jeżeli miałem na palcu małą ilość spermy jednak wytarłem go dokładnie chusteczką, i zapewne przy okazji o ubrania a następnie włożyłem go do pochwy dziewczyny stosunkowo głęboko to czy mimo to mogła ona zajść w ciążę? Pierwszy dzień krwawienia miała 15 kwietnia. Jeżeli chodzi o nią to miała wyjątkowo mało śluzu i problem z dojściem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest mała choć nie mogę tego zagwarantować. Istnieje możliwość przeniesienia plemników w takiej sytuacji.