Ryzyko ciąży po wytrysku i pettingu

Witam!Kilka dni temu między mną a partnerem doszło do zbliżenia polegającego na wzajemnym dotykaniu się-doszło do wytrysku po którym umyliśmy ręce,następnie był drugi wytrysk-również wymyliśmy po nim ręce i poszliśmy spać.Podczas zbliżenia starałam się aby nie dotykał mnie, jeśli dotykał siebie, ale emocje i chwila uniesienia wzięła górę i nie kontrolowałam jego rąk przez cały czas. Wobec zaistniałej sytuacji mam pyt.:Czy istnieje możliwość ciąży jeśli partner nie dotykał mnie już po wytrysku?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ani sperma ani preejakulat nie znajdował się w okolicach narządów płciowych to szansa na ciążę jest znikoma.