Ryzyko ciąży po wytrysku na rękę

Witam mam pytanie. Czy jak facet skonczyl mi w dloni a potem ja wytarlam i dotykalam sie sama , a nastepnie kochalismy sie z zabezpieczeniem , czy jest mozliwosc ze z reki przenioslam plemniki do pochwy a stosunkiem jeszcze popchnelismy je ? Jest szansa zajscia w ciaze ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zapłodnienie jest znikoma choć nie można jej wykluczyć.