Ryzyko ciąży po wytrysku w bieliźnie

miesiąc temu ja z moim chłopakiem byliśmy tylko w bieliźnie i pocieraliśmy się o siebie, leżałam tyłem do niego w pewnym momencie on miał wytrysk i jego i moje majtki z tyłu były mokre.Czy jest możliwość że mogę być w ciąży dodam że w tamtym miesiącu miałam normalnie miesiączkę.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko zajścia w ciążę w opisywanej sytuacji jest minimalne choć nie można go wykluczyć. Najważniejszą sprawą jest fakt czy miałaś wtedy dni płodne i czy sperma miała możliwość przedostania się w okolice twoich miejsc intymnych. Dodatkowo warto zauważyć czy dostałaś w tym miesiącu okresu?? Jeżeli nie możesz wykonać test ciążowy by rozwiać swoje wątpliwości.