Ryzyko ciąży po wytrysku w bokserkach

Witam bardzo serdecznie. Mam problem. Mianowicie, wraz z moją ukochaną spędzaliśmy cudowne chwile. no i doszło do sytuacji, w której ja dostałem orgazmu, spuszczając się w bokserki. Moja ukochana natomiast dotknęła górną częścią hmm, warg sromowych? mojego penisa PRZEZ bokserki. myślę, że nie było szans, żeby jakakolwiek część spermy wydostała się z bokserek. Teraz główne pytanie - czy jest możliwość, by doszło do ciąży? Jak to wygląda??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie można wykluczyć takiej możliwości , jednak szansa na ciążę jest znikoma.