Ryzyko ciąży po zastosowaniu Escapelle

Szanowna Pani Doktor zażyłam escapelle w 18 dniu cyklu poprzedni trwał 34 dni wcześniejszy 31 był to prawdopodobnie okolo-owulacyjny czas albo i owulacji, drugi dzień śluzu rozciągliwego, escapele zażyłam po 12 godzinach od nieudanego zakończenia[ pęknięta prezerwatywa jaka jest szansa zajścia w ciąże dlaczego kobiety zachodzą w ciąże skoro implantacja zaczyna sie od 4 dnia po zapłodnieniu mimo iż lek przyjęły w 1 dobie?? Bardzo proszę o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest bardzo mała.