Ryzyko ciąży po zsunięciu prezerwatywy do pochwy podczas stosunku

Czy jest ryzyko że jestem w ciąży? Zaczęliśmy z prezerwatywą a po wyciągnięciu członka zauważyliśmy że jej nie ma. Poszłam do toalety i ją wyjęłam z pochwy, była ona lekko wywinięta a na jej ściankach znajdowała się biała maź. Wiec czy mogę być w ciąży? Dodam że do wczoraj byłam na antybiotyku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Proponuję wykonać test ciążowy.