Ryzyko ciąży podczas zabezpieczonego stosunku

Witam. Piszę, ponieważ martwię się ewentualną ciążą. Straciłam dziewictwo z moim chłopakiem 28.11.2014, pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 17.11,mój cykl trwa 28 dni, przypuszczam, że były to moje dni płodne. Używaliśmy prezerwatywy, która nie była uszkodzona, ani się nie zsunęła, wytrysk nastąpił we mnie, po czym partner wyszedł. Następne stosunki miały miejsce 30.11.2014, kiedy już oprócz prezerwatyw stosowaliśmy stosunek przerywany. Czy istnieje możliwość ciąży?

Milena Lubowicz

Prezerwatywa ma skuteczność ponad 97% także ryzyko ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam