Ryzyko ciąży poprzez dotyk

Dzień dobry! mam pytanie. Jeśli chłopak dotykał mnie przez legginsy a na rece miał spermę to jakie ryyzko ciązy> Dotykal około godziny 9 a zdjęłam ubrania ok godziny 22. Z góry dziękuję za odpowiedź. Drugą sprawą jest to, że dotykałam jego penisa. Za chwilę poszłam do ubikacji się wysikać. źle zwinęłam papier i zamiast dotknąć apierem dotknęłampalcem (ale odbytu) wycierałam się od odbytu w stronę pochwy. Przepraszam z akłopot i dziękuję z góry. Prosze mi poweidzieć w ktorej syt.jest ryyzko.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko ciąży w tym przypadku jest dość małe.