Ryzyko ciąży przy nieregularnych i długich cyklach

Witam, kochałam się z chłopakiem w nocy z 30. listopada na 1. grudnia. Okres skończył mi się 27. listopada. Mam bardzo nieregularny cykl, ale jest on długi-okres zawsze dostaję później niż powinnam (dłużej niż po miesiącu od dnia, gdy zaczął się poprzedni). Nie mam pewności, czy on skończył we mnie - na zewnątrz moich spodni są białe ślady, ale u niego nie ma 'dowodów' na to, żeby skończył w ogóle. Ale gdyby jednak tak było - jaka jest możliwość, że zaszłam w ciążę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno powiedzieć czy można jednoznacznie wykluczyć ciążę. Nie wiem ile trwają Pani cykle. Oczywiście istnieje możliwość zapłodnienia jednak jest to szansa bardzo znikoma.