Ryzyko ciąży przy pettingu bez wytrysku do pochwy

Proszę o odpowiedź. Sprawa brzmi tak miałam z chłopakiem stosunek można go tak nazwac bylo tak włozył penisa dwa razy we mnie , poruszał pare razy i to było na tyle . Miałam chyba wtedy dni płodne ale z jego strony nie było wytrysku. Pytanie brzmi czy istnieje ryzyko ciąży ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. O ile były to dni płodne, ryzyko ciąży niestety istnieje. Płyn preejakulacyjny może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.