Ryzyko ciąży przy stosunku przerywanym w dni niepłodne

Jest możliwość, że przy stosunku przerywanym (partner cudem zdążył) zajdę w ciążę, jeśli teoretycznie nawet miałam te dni niepłodne? Poprzednią miesiączkę dostałam 26 stycznia. Podczas dni płodnych mam temperaturę 37,3,a teraz jak od 4 dni ją mierzę to mam 36,6/36,9. W sumie pobolewa mnie od 3 dni brzuch, a w środku mam wszystko rozpulchnione, no ale nic się praktycznie prócz tego nie dzieje i sama nie wiem co o tym myśleć?
Jeszcze wczoraj plamiłam na jasno - różowo. Bóle kręgosłupa trzymają się do dzisiaj, podbrzusza też. A, jest to edit, bo nie mogłam znaleźć tamtego pytania, więc nakładam poprawkę - kochaliśmy się 19 lutego. (Zazwyczaj mam regularne miesiączki).

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną o bardzo dużej skuteczności (wskaźnik Pearla wynosi dla niej 4, co oznacza, że na 100 kobiet stosujących ją przez rok, 4 zajdą w ciążę). Jednak jeśli miesiączkuje Pani regularnie, to najpewniej stosunek miał miejsce w okresie niepłodnym (druga faza cyklu, po owulacji). Dodatkowo, Pani objawy wskazują na zbliżającą się miesiączkę. Temperatura w drugiej fazie cyklu powinna utrzymywać się na mniej więcej stałym, wyższym niż przed owulacją, poziomie. Być może nie mierzy Pani jej zawsze w tym samym miejscu i o tej samej porze dnia? Należy mierzyć temperaturę w ustach- koniecznie w tym samym miejscu, pochwie lub odbycie, rano, po co najmniej 3-godzinnym śnie. W razie spóźniania się miesiączki, proszę wykonać domowy test ciążowy  z moczu. Jednak ryzyko ciąży jest nikłe.
Pozdrawiam serdecznie!