Ryzyko ciąży w wyniku kontaktu zewnętrznej strony prezerwatywy z preejakulatem
Witam, chciałem zapytać jakie jest ryzyko ciąży w opisanej przeze mnie sytuacji. Przed stosunkiem z partnerką zacząłem zakładać prezerwatywę, okazało się jednak, że była to zła strona. Założyłem ją więc właściwie. Penis bez wielkich ilości preejakulatu miał styczność z zewnętrzną stroną przez krótką chwilę. Był to pierwszy dzień śluzu płodnego partnerki, jej cykle zazwyczaj wynoszą 26 dni. Czy są powody do zmartwień? Poza opisaną sytuacją nie wystąpiły żadne problemy.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie, jednak w celu upewnienia się, zalecam wykonanie testu ciążowego - najbardziej wiarygodny wynik można uzyskać po ok. 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam.