Ryzyko ciąży w wyniku pettingu

Ostatnio z chłopakiem uprawialismy petting. Kiedy skończył, wytarlam dłonie w chusteczkę i miałam suche ręce. Po 5-10 min poszłam do ubikacji i umylam ręce mydłem. Od razu po wyschnięciu skorzystałam z ubikacji. Czy jest możliwe to, że jeśli dotknęła papieru ręką to jakieś plemniki mogły przejść na papier a następnie do mojej pochwy i istnieje ryzyko ciąży ?

Milena Lubowicz

Nie ma takiej możliwości, gdyż plemniki na powietrzu giną praktycznie od razu.
Pozdrawiam