Ryzyko ciąży w wyniku pettingu po okresie

Witam. Mam 18 lat. Kilka dni pod rząd uprawiałam z partnerem petting. Pierwszy raz doszło do tego trzeciego dnia okresu kiedy krwawienie było już znikome oraz przez następny tydzień. Doszło przez ten czas do kilku wytrysków i sperma miała kontakt z moimi drogami rodnymi bezpośrednio. Mój cykl trwa średnio od 29- 32 dni. Obecnie tj. 12 dnia cyklu czuje lekki ból w okolicy prawego jajnika. Szansa na zajście w ciążę pewnie jest , zastanawiam się nad testem ciążowym. Proszę mi pomóc.

Lek. Tomasz Budlewski

Test ciążowy najwcześniej może Pani wykonać za około 2 tygodnie aby mógł by być najbardziej wiarygodny.

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży istnieje chociaż nie jest duże. Test ciążowy można wykonać około 14 dni po ewentualnym zapłodnieniu.
Pozdrawiam