Ryzyko poronienia w wyniku lotu samolotem w 12 tygodniu ciąży

Czy jest mozliwosc poronienia przez lot samolotem spowodowane startem badz ladowaniem w 12 tyg mimo, ze ciaza rozwija sie prawidlowo ?

Milena Lubowicz

O tym czy kobieta ciężarna może odbyć lot samolotem powinien zdecydować ginekolog po zbadaniu, ocenie szyjki macicy. Tylko w ten sposób można stwierdzić czy jest ryzyko poronienia. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie zalecenia można określić po bezpośrednim badaniu pacjenta. Proszę udać się do ginekologa.