Ryzyko rozdwojenia jaźni

Mam wrazenie, ze moge miec rozdwojenie jazni. Ludzie mowia mi o rzeczach, ktore robilam, a ja nie pamietam bym je robila.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należy zasięgnąć bezpośredniej porady psychiatry.

Witam,
warto w tej sytuacji skonsultować się ze specjalistą, istnieją pewne zaburzenia, wcale nie tak bardzo poważne w których mamy do czynienia w pewną dysocjacją. Warto je dobrze zdiagnozować i leczyć, można to z powodzeniem robić. Choć pisze Pani niewiele, domyślam się jednak, ze najlepsza byłaby psychoterapia. W drugiej także strony jest Pani w wieku, bardzo podatnym na pewne nietypowe objawy psychiczne. Proszę się nie obawiać, wiele rzeczy da się wyjaśnić i odpowiednio im przeciwdziałać. Zachęcam do konsultacji u specjalisty, może to być lekarz psychiatra, który dokonuje diagnozy oraz zaleca odpowiednie leczenie, także w ramach ubezpieczenia z NFZ. Pozdrawiam i życzę powodzenia. W razie dodatkowych pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu.