Ryzyko zajścia w ciążę a stosowanie Ellaone

3 tygodnie temu zazylam tabletke ellaone. Okres spoznia mi sie tydzien, mam ciagle kremowy gesty sluz, czy jest mozliwosc ze tabletka niezadzialala?Czy ten sluz jest normalny po tej tabletce?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki objawy mogą być wynikiem zaburzonej gospodarki hormonalnej. Nie oznacza to jednak iż tabletka nie zadziałała. Warto dla swojej pewności wykonać jednak test ciążowy.