Ryzyko zajścia w ciążę po stosunku bez wytrysku

Ja z moim partnerem dość często uprawialiśmy petting. W zasadzie to co tydzień. Okres powinnam dostać 7 stycznia ale nie dostałam.
To już drugi dzień. Czy jest ryzyko, że zaszłam w ciążę.?
Mój chłopak nie miał wytrysku i nie dotykał swojego członka. Błagam, pomóżcie.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli nie doszło nawet do kontaktu członka z przedsionkiem (wejściem do) pochwy, to szansy na ciążę nie ma. Może zbytnio denerwuje się Pani możliwością zajścia w ciążę, i stąd opóźnienie w miesiączce?

Pozdrawiam serdecznie.