Ryzyko zajścia w ciążę przez płyn preejakulacyjny

Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży,jeżeli mój chłopak miał preejakulat(ok. 3-4 kropelek na majtkach).Poprawiał penisa gdzieś z 3 razy, po czym zapiął rozporek, wyjmował telefon z kieszeni, przytulał mnie,po ok. 4-6 minutach od wyjęcia ręki zaczął ocierać mnie tą dłonią po majtkach i spodenkach(materiałowych), dodam, że istnieje możliwość, że miałam dni płodne. Zapomniałam dodać,że wszystko działo się na naszym podwórku, a ja po 30 minutach zmieniłam bieliznę oraz się podtarłam dokładnie.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wynika, że nie doszło między Państwem do stosunku płciowego. W takiej sytuacji nie ma mozliwości zajścia w ciążę, nawet jeśli preejakulat znajdowal się na dloniach chłopaka w momencie gdy dotykał Pani miejsc intymnych przez majtki i spodenki.