Ryzyko zajścia w ciążę przy braku objawów

witam, moja dziewczyna wspolzyla se swoim chlopakiem jakos we wrzesniu ostatni raz, potem miala normalnie okres, ale bolal ja troszke zoladek, czy jest mązliwe zeby zaszla z nim wtedy w ciaze jak miala normalny okres ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć ciąży gdyż możliwe jest występowanie krwawienia miesięcznego w początkowych okresach ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.