Ryzyko zajścia w ciążę w dni płodne

Witam, nie wiem co mam zrobić, byłam na imprezie i poznałam chłopaka całowałam się z nim a potem ponoć zniknęliśmy gdzieś na jakiś czas kolo 40 minut ale ja nic nie pamiętam boje się ze mogę być w ciąży bo wtedy miałam dni płodne co mam zrobić? Z moim narzeczonym nie układa nam się nawet już od jakieś czasu się nie kochamy. Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W twoje relację z narzeczonym nie chciałbym się angażować. Jeżeli jednak chodzi o ciążę to w sytuacji gdy doszło do stosunku lub nawet pettingu ryzyko zapłodnienia jest duże, szczególnie iż były to dni płodne. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest wykonać test ciążowy. Wykonaj do nie wcześniej niż 14 dni po stosunku.

Niepokojący post. Pozwalanie na utratę kontroli nad zachowaniem, a wręcz luki pamięciowe wydarzeń - to objawy zaczynającego się uzależnienia od alkoholu lub od innych środków psychoaktywnych.
Albo trzeba się zatrzymać, albo zaczną się różne kłopoty.
Proponuję porozmawiać z psychologiem, jeszcze lepiej z lekarzem psychiatrą. Do psychiatry możliwa jest wizyta w ramach Funduszu (nieodpłatnie) i bez skierowania. Pozdrawiam.