Ryzyko zapłodnienia po dotknięciu penisa

czy może dojść do zapłodnienia, gdy moja dłoń dotkneła penisa, z którego wydzielił się preejakulat, ja mogłam dotknąć po kilku minutach dłoni chlopaka, on później zrobił mi palcówkę? wcześniej mogłam dotykać jego pleców itp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest w tej sytuacji znikoma, jednak ze względu na charakter naszego forum nie mogę jej obiektywnie wykluczyć.