Ryzyko zapłodnienia podczas stosunku

Witam. Mam taki problem, w poniedziałek kochaliśmy się z dziewczyną i po stosunku gdy ściągałem prezerwatywę to część zawartości wyleciała na majtki dziewczyny. Poszedłem się umyć a ona w tym czasie ubrała te majtki i po chwili zrozumiała że to nie tylko jej śluz znajduje się w majtkach. Było to w okolicach wejścia do pochwy. Teraz jesteśmy w kropce bo nie wiemy czy iść do lekarza po tabletkę 72 po czy zapłodnieni jest niemożliwe w tej sytuacji. Aż wstyd przyznać że w szkole tego nie uczą.

Milena Lubowicz

Ryzyko zapłodnienia jest znikome. Plemniki giną na powietrzu dosyć szybko, poza tym nie zostały wprowadzone do pochwy.
Pozdrawiam