Ryzyko zarażenia chorobą weneryczną podczas stosunku z prostytutką

Mam zamiar uprawiać seks z prostytutką ponieważ podniecają mnie tylko ładne kobiety , a normalne ładne kobiety nie prostytutki mnie nie chcą tj jakieś 99 procent, do tej pory miałem tylko dwie kobiety z którymi uprawiałem seks, jakie jest prawdopodobieństwo w procentach ,że przy odbyciu stosunku płciowego z prostytutką w prezerwatywie zarazą się jakąkolwiek chorobą?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zakażenie od prostytutki chorobą weneryczną to częsta sprawa. Warto jednak nie korzystać z usług seksualnych ''przy drodze'' a w ''specjalnych lokalach'' - domach publicznych. Jest wtedy większa szansa na to iż kobiety tam pracujące posiadają jakiekolwiek badania. Stosunek w prezerwatywie znacznie minimalizuje to ryzyko. Warto pamiętać aby nie uprawiać seksu oralnego, a jeżeli już to także w prezerwatywie