Ryzyko zatrucia czasem podczas rozpalania w kominku

Czy mogłam zatruć się czadem?Przy rozpalaniu kominka, pełniącego funkcję ozdobną, (drewnem) zapomniałam otworzyć luftów i nie chciało się rozpalić. Kiedy to zobaczyłam otworzyłam drzwiczki piecyka na oścież i wyleciało sporo dymu. Pootwierałam wszystkie okna na jakąś godzinę. Było to wczoraj dziś jak się obudziłam boli mnie głowa, chociaż nie mogę powiedzieć czy na pewno, bo często mam tak, że jak zobaczę jakie są objawy jakiejś choroby to od razu zaczyna mi się wydawać że je mam.

Witam. Ciężko jest to ocenić, niemniej jednak nawet jeśli do tego doszło (w co wątpię), to obecnie nie ma już dla Pani zagrożenia.